Reklamacje i Zwroty

Reklamacje

Na każdy produkt z asortymentu Pasmanterii udzielamy 2- letniej gwarancji. Reklamację możesz zgłosić wysyłając e- mail na adres biuro@jm-pasmanteria.pl Wskaż nazwę i kod reklamowanego produktu, dołącz kopię dokumentu sprzedaży, podaj swój numer kontaktowy oraz dane adresowe.

 

Zwrot towaru

Masz prawo odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Jak to zrobić? Przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółowe informacje.

Prawo odstąpienia od umowy
Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas.

Dane Sprzedawcy:
Firma Handlowo-Usługowa Mirosław Podłęcki ul. Leszczyńska 135 A 61-417 Poznań
Dane do korespondencji: Firma Handlowo-Usługowa Mirosław Podłęcki ul. Leszczyńska 135 A 61-417 Poznań
Tel.: 600 273 605

E-mail: biuro@jm-pasmanteria.pl,

O swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Prosimy skorzystać z dowolnego wzoru formularza odstąpienia od umowy. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.


Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy od Państwa zwracany towar. Zwrotu płatności dokonamy na numer konta bankowego podanego w nadesłanym przez Państwo formularzu odstąpienia od umowy. Nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Ze zwrotem płatności wstrzymujemy się do czasu otrzymania rzeczy.
Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Adres, pod który należy przesłać zwracany towar:
Firma Handlowo-Usługowa Mirosław Podłęcki ul. Leszczyńska 135 A 61-417 Poznań
Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.