Large_C-fakepath-P1050795

 • Napownica z akcesoriami-komplet

 • Kod:760
 • Producent:PRYM
 • Kategoria:Produkty PRYM
 • Dostępność: Jest
 • - /5 (recenzji:0)


Cena: 245,00 zł
komplet
  Poleć produkt

  Napownica ręczna do nabijania nap odzieżowych, nap dziecięcych, zatrzasków, oczek do paska, oraz do robienia dziurek w tkaninie.
  Komplet składa się z wymiennych końcówek służących do jej obsługiwania dla każdego rodzaju zapięć.
  Są to zawsze dwie częci (górna i dolna), które z dziecęcą łatwością dają się montować. Poszczególne lelmenty do nabijania pasują doskonale do tych końcówek, co powoduje łatwość i sprawnoścć obsługi beż użycia większej siły. Montaż końcówek i sposób obsługi napownicy przedstawiony został w obrazkowym dodatku.
  Do każdej końcówki dodano zatrzaski do kurtek (20 szt ), napki dziecięce (10 szt), napy odzieżowe (10 szt), oczka (50 szt).
  Poniżej wymiary akcesoriów z kompletu:
  Zatrzask do kurtek ANORAK 15 mm
  Napki dziecięce JERSEY 10 mm
  Oczka OSEN 4 mm
  Napy odzieżowe SPORT&CAMPING 15mm
  Dwa wykrojniki do dziurek 3 i 4 mm.
  Można zastosowywać również napy, oczka i zatrzaski z własnych zapasów , rozmiarem zbliżone do zamieszczonych w komplecie.
  Dostępne w sprzedaży inne końcówki posujące do napownicy.
  Produkt wysokiej jakości, do jego wyrobu zostały użyte odpowiedniej klasy materiały, które przy właściwym użyciu mogą służyć wiele lat. Komplet zamykany w solidnym pudełku z rąćzką,  z wytłaczaną wkładką do segregacji akcesorii. Dodatkowo na wymianę dwie wkładki,  w które mocuje się końcówki i przyrząd do wymiany końcówek z napownicy.  Producent PRYM Niemcy.

  Napownica przyciąga zainteresowanie zakładów krawieckich, pogotowia krawieckiego, majsterkowiczów, ciucholandów i importerów odzieży, którzy codziennie spotykają się z potrzebą naprawy odzieży.