Napownica z akcesoriami-komplet

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 760
  • Producent: PRYM
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 245,00 zł
Napownica ręczna do nabijania nap odzieżowych, nap dziecięcych, zatrzasków, oczek do paska, oraz do robienia dziurek w tkaninie.
Komplet składa się z wymiennych końcówek służących do jej obsługiwania dla każdego rodzaju zapięć.
Są to zawsze dwie częci (górna i dolna), które z dziecęcą łatwością dają się montować. Poszczególne lelmenty do nabijania pasują doskonale do tych końcówek, co powoduje łatwość i sprawnoścć obsługi beż użycia większej siły. Montaż końcówek i sposób obsługi napownicy przedstawiony został w obrazkowym dodatku.
Do każdej końcówki dodano zatrzaski do kurtek (20 szt ), napki dziecięce (10 szt), napy odzieżowe (10 szt), oczka (50 szt).
Poniżej wymiary akcesoriów z kompletu:
Zatrzask do kurtek ANORAK 15 mm
Napki dziecięce JERSEY 10 mm
Oczka OSEN 4 mm
Napy odzieżowe SPORT&CAMPING 15mm
Dwa wykrojniki do dziurek 3 i 4 mm.
Można zastosowywać również napy, oczka i zatrzaski z własnych zapasów , rozmiarem zbliżone do zamieszczonych w komplecie.
Dostępne w sprzedaży inne końcówki posujące do napownicy.
Produkt wysokiej jakości, do jego wyrobu zostały użyte odpowiedniej klasy materiały, które przy właściwym użyciu mogą służyć wiele lat. Komplet zamykany w solidnym pudełku z rąćzką,  z wytłaczaną wkładką do segregacji akcesorii. Dodatkowo na wymianę dwie wkładki,  w które mocuje się końcówki i przyrząd do wymiany końcówek z napownicy.  Producent PRYM Niemcy.

Napownica przyciąga zainteresowanie zakładów krawieckich, pogotowia krawieckiego, majsterkowiczów, ciucholandów i importerów odzieży, którzy codziennie spotykają się z potrzebą naprawy odzieży.